Kim Jesteśmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BAUCENTER s.c. to przede wszystkim 10-letnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych. Dzięki współpracy z szeroką gamą producentów jesteśmy w stanie zaproponować Wam dostęp do najnowocześniejszych technologii budowlanych i doradzić najbardziej optymalne rozwiązanie, co pozwoli zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Posiadamy własny transport, który zapewni szybką i kompleksową obsługę Waszej inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

Otaczają nas:

  • Zaufani dostawcy
  • Profesjonalna obsługa
  • Doskonali fachowcy
  • Najwyższej jakości produkty
  • Przeróżne zamienniki

Nasze doświadczenie

Kilkanaście lat w branży budowlanej
współpraca z wieloma doświadczonymi dostawcami
doradztwo na wysokim poziomie

Lat w branży

Przeróżnych dostawców

Zadowolonych klientów

Produktów

NASZA HURTOWNIA WEWNĄTRZ

Opinia naszych klientów

Wchodząc do hurtowni spotkało mnie miłe zaskoczenie, ponieważ był duży wybór i różnorodna oferta! Naprawdę godna polecenia !

Stanisław

Codziennie pracuje w innej branży i nie mam pojęcia co przyda się do remontu. Jako, że sama urządzam mieszkanie, przydało mi się kilka produktów, które mi zaproponowali. Byłam bardzo zadowolona z efektów tych produktów !

Nina

Do dzisiaj nie potrafiłem rozróżnić, które pędzle malują najdokładniej i w jakich konkretnych miejscach się ich używa. Teraz już to wiem, a moja żona jest zadowolona z malowania. Wszystko dzięki firmie baucenter. Serdecznie dziękuję i polecam !

Andrzej i Zofia

Jestem bardzo zadowolony z produktów, jakie firma baucenter mi zaoferowała, nie dość, że ludzie pracujący tam, wspaniale dopasowali się do moich potrzeb, to jeszcze dostałem  produkty po fascynującej cenie !

Adam